O MNIE

FOTOGRAFIA… moja największa pasja.

Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju chwila, którą można narysować światłem.

Lubisz usiąść z albumem w dłoniach i wrócić do najpiękniejszych chwil z przeszłości?

Jestem po to, żeby je dla Ciebie zatrzymać.

Jestem młodą, pełną energii osobą z głową pełną pomysłów. Uwielbiam się śmiać, pracować z ludźmi. Z radością uczestniczę w ważnych dla Nich chwilach i zapisuję je w swoich kadrach.

W fotografii szczególnie upodobałam sobie reportaż ślubny i sposób w jaki można opowiedzieć historię za pomocą kadrów, tak aby nie przedstawiał przypadkowych ujęć, a świadomy wybór scen.

Ważne jest, aby fotografując uchwycić najważniejsze momenty nie zapominając jednak o tym co dzieje się dookoła. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. W jednym miejscu kumuluje się niezliczona ilość emocji, takich jak radość czy wzruszenie.

Moim zadaniem jest uchwycenie tej pięknej chwili i pokazanie jej tak, by oglądając później zdjęcia, poczuć się dokładnie tak samo, wzruszyć się, przypomnieć sobie emocje jakie wiązały się z tym dniem.

Poza fotografią ślubną, równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje fotograficzne.

Przed ślubem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej. Natomiast kiedy będziecie spodziewać się potomka i chcielibyście uwiecznić okres dużego brzuszka, z chęcią wykonam sesję ciążową, a gdy już maleństwo przyjdzie na świat, proponuję reportaż z chrzcin.

Polecam również sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne… oraz wszelkiego rodzaju inne sesje zdjęciowe.

ZAPRASZAM !!!